Błąd
  • The RokSprocket Module needs the RokSprocket Component installed.
Drukuj

Zaufali nam

logo w poziomie
Jesteśmy zespołem doświadczonych specjalistów. Od kilkunastu lat zajmujemy się problematyką mutyzmu wybiórczego. Zajmujemy się terapią dzieci i pomocą rodzinom zmagającym się z problemem, którym jest mutyzm wybiórczy. Wspieramy także samych rodziców w ich walce z zaburzeniem, którego doświadczają ich dzieci.

Szerzymy wiedzę i świadomość społeczną na temat mutyzmu wybiórczego. Dążymy do tego, aby osoby z mutyzmem wybiórczym traktowane były ze zrozumieniem dla ich problemów i otrzymywały właściwą pomoc.

Jesteśmy pierwszym ośrodkiem w Polsce, który przygotowuje specjalistów: pedagogów, psychologów, nauczycieli, wychowawców do udzielania pomocy dzieciom z mutyzmem wybiórczym.

W naszej pracy kierujemy się standardami tzw. praktyki psychologicznej opartej na dowodach naukowych, świadczonej zgodnie z zasadami Kodeksu Etyczno-Zawodowego Psychologa.

 

  Opinia 1

 

 Opinia 4

Opinia 2

 

 

 Opinia 3

 

 

 

Kontakt

Poradnia Terapii Mutyzmu "Mówię"
ul. Bonifraterska 15/12
Warszawa 00-203
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Dla specjalistów:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Tel. +48 602 236 963

Szkolenia dla specjalistów

Zapraszamy specjalistów oraz terapeutów na szkolenia z zakresu mutyzmu wybiórczego.

Więcej informacji Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. oraz tel. +48 602 236 963